| | LT EN RU

Servisas

 
Miško technikos techninis aptarnavimas ir remontas yra mūsų prioritetinė veiklos sritis. Puikiai suprantame, kad klientui labai svarbu gauti greitą ir kokybišką pagalbą, sugedus technikai ar tinkamai ir profesionaliai atlikti jos priežiūrą, siekiant užtikrinti technikos ilgaamžiškumą. Vykdant šiuos tikslus, įmonė kiekvienais metais investuoja į darbuotojų kvalifikaciją, organizuoja darbuotojų mokymus, modernizuoja turimą serviso įrangą ir techniką. 
 
Šiandien mes turime tris sukomplektuotus mobilaus serviso automobilius ir galime atvykti į bet kurį Lietuvos kraštą. 
 
Didelę reikšmę skiriame atsarginių dalių tiekimui. Šiuo metu turime virš 3000 skirtingų dalių, skirtų miško technikai ir pastoviai stengiamės atnaujinti reikalingiausių dalių sąrašą. Jei savo sandėlyje neturime klientui reikalingos dalies, galime ją pristatyti per 48 val. iš gamintojo sandėlio. 
 
Kiekvienas klientas mums yra svarbus ir stengiamės kiekvienam rasti individualų sprendimą, pradedant nuo technikos pardavimo ir baigiant remonto terminais. 
 
Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl serviso darbo rašykite adresu: servisas@lifore.lt arba skambinkite 8 5 260 20 59, 8 687 70989 

Partneriai